Nowa współpraca – MAZURSKA DESKA

Z nowym rokiem, poszerzyliśmy nasze horyzonty oraz naszą ofertę. Staliśmy się oficjalnym dystrybutorem podłóg drewnianych Mazurska Deska. I dumni jesteśmy z tego bardzo, gdyż to nasz „produkt regionalny”!

Mazurska Deska od lat pracuje z drewnem i zna ten materiał od podszewki. Podłogi w ich wykonaniu to prawdziwa praca na zamówienie. Każda z podłóg jest o tyle wyjątkowa, że to klient wybiera wielkość deski, sposób ułożenia (może jodełka ? 😉 ), wybarwienie oraz sposób wykończenia. Firma może zaproponować też dodatkowe efekty jak wędzenie, efekt piły tartacznej lub szczotkowanie… Tyle tego! O podłogach drewnianych można opowiadać długimi godzinami.

Frego zostając partnerem i przedstawicielem Mazurskiej Deski zostało wtajemniczone w tę szeroką tematykę, jaką jest drewniana podłoga. Teraz możemy pomagać Wam w doborze odpowiedniej dla Was podłogi, możemy taką podłogę również zainstalować ! Otrzymacie od nas wskazówki jak utrzymać podłogę w jak najlepszej kondycji.

Zapraszamy wszystkich naszych klientów do odwiedzenia strony internetowej Mazurskiej Deski oraz ich profilu na Facebook’u.